Udany start najmłodszych zawodników OTB Lotka na IV turnieju Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów, który odbył się w miejscowości Kamionki.
Najlepiej zaprezentowała się Jagoda Łukowicz – U11, która wskoczyła na ostatni stopień podium i zajęła 3 miejsce.
Jagoda świetnie zagrała cały turniej, mecz o 3 miejsce wygrała z zawodniczką z którą wcześniej przegrała w grupie do 6 i do 8. Po takiej przegranej zagrać z tą samą przeciwniczką i wygrać !!! brawo !!!. Kolejny nasz zawodnik
Kornel Klamann w kategorii U9 zajął 5 miejsce. Kornel przegrał tylko 1 mecz, który spowodował konieczność rywalizacji o miejsca 5-8, tam wygrał swoje mecze dzięki temu zajął 5 miejsce i cały czas walczy o podium w całym cyklu. Nasi zawodnicy Aleksander Zawielak U11 i Tymoteusz Jerzyk U9 zajęli odpowiednio 9 i 13 miejsce. Chłopców jeszcze trochę zżera trema i emocję nie pozwalają wykorzystać swoich umiejętności. Znamy ich możliwości dlatego trzymamy kciuki za kolejne starty.

Dziękujemy i powodzenia
Drużyna OTB Lotka

Ps. Rosną nam super zawodnicy. Świetnie wspierani przez swoich rodziców, którzy jeżdżą z nimi na każde zawody tworzą wspólnie fajną drużynę.